Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2015 życzy sklep tkaniny.net

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2015 życzy sklep tkaniny.net Drodzy Klienci,

razem z Wami przeżyliśmy wspaniały rok 2015. DZIĘKUJEMY! Wspaniale jest odkrywać i wymyślać dla Was coraz to nowe produkty, pomysły i projekty DIY.

Aktualnie prawie 200 osób pracuje u nas nad tym, aby móc Wam zaprezentować między innymi taką ofertę: w bieżącym roku wprowadziliśmy do asortymentu ponad 2000 nowych tkanin, nie mówiąc już o poszerzonej ofercie akcesoriów krawieckich i włóczki.

Ku naszej wielkiej radości kolekcja Tula Style – tkaniny popelinowe własnej produkcji z modnymi motywami i wzorami – trafiła w czas i gust. Niedawno zaprezentowaliśmy Wam tkaniny Tula Kids: najmłodszy członek rodziny Tula jest nie tylko zaprojektowany i wyprodukowany przez nas, lecz jest to również prawdziwa tkanina ekologiczna z certyfikatem GOTS. W nadchodzących miesiącach również inne tkaniny Tula będą stopniowo przechodzić na standard GOTS. Ponadto będziemy produkować eko-dżerseje. Mamy nadzieję, że z nich również uszyjecie wspaniałe rzeczy. A może zaprezentujecie nam swoje kreacje?

Jeśli nie szyjecie, to może robicie na drutach, na szydełku albo wyszywacie? Oferujemy produkty do uprawiania wszystkich rodzajów hobby z wykorzystaniem drutów i nici i stale poszerzamy ich ofertę. Najlepiej często klikajcie tę kategorię w sklepie i spodziewajcie się wielu nowości w 2016 roku!

Życzymy Wam wesołych Świąt Bożego Narodzenia, udanego wypoczynku i szczęśliwego oraz zdrowego Nowego Roku 2016!

Z serdecznymi pozdrowieniami

Melf Haack i Niels Nüssler

PS: Pamiętajcie proszę, że Dział Obsługi Klienta w okresie od 24 do 28 grudnia oraz 1 stycznia jest zamknięty. Ze względu na ustawowe dni wolne od pracy w Polsce wszyscy pracownicy mają przerwę świąteczną i nie będą mogli odpowiedzieć na Wasze e-maile i telefony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *